Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Komunismus = Nacismus

8. 11. 2008 20:16:35
Tyto dvě ideologie jsou ve svých důsledcích to nejhorší, co kdy svět potkalo. V naší zemi je ovšem komunismus považován za něco, co je nesrovnatelně mírnějsího a romantičtějšího než nacismus. Je hodně složité tyto dvě ideologie srovnávat, ale pokusím se o to neb nám to v naší zemi nějak rudne atmosféra a víceméně ticho po pěšině.

Komunismus má jakožto program cesty k moci násilnou revoluci a mnoho z aktivních členů KSČM toto dosud vyznává. Nacisté se v Německu dostali k moci sice po demokratických volbách, ale pokusy o nasilný převrat se u nich také vyskytly.

Mohl bych zde přinést statistiky, které by nejspíše dokazaly, že komunismus stál životy více lidí než nacismus, ale to je zbytečné neb jak řekl Stalin vražda milionů je jen statistikou, a bohužel měl komunismus více času.

Komunismus i nacismus se chová naprosto stejně při vábení nových oveček. Výrazná symbolika ( hákové kříže, srpy a kladiva atd atd... ) , hledání společného nepřítele, pocit boje proti všem, rozvrat vlastního státu za účelem cesty k moci, či udržení moci ( Nacisti nechali radši spálit celé Německo než aby kapitulovali v jasně prohrané válce a komunisté např zatajovali výbuch Černobylu aby neutrpěla jejich mezinárodní i domácí prestiž... a šest dní po výbuchu vyhnali lidi na defilé smrti slavit svátek práce - už jen tento zločin by měl stačit k definitivnímu zákazu této zločinecké ideologie ).

Dalším velice úspěšným nástrojem obou těchto režimů je propaganda. Nacisté hráli na národní strunu ( takové to krev a čest, a antisemitskou ) komunisté hráli spíše na závistivou strunu ( zlý kulak , zlý šlechtic, proradný imperialista ) Posléze se komunisté nakazili nacistickou propagandou a začali v padesátých letech likvidovat židy ve vlastích řadách ( právě pro jejich původ neb Stalin byl mimo jiné i antisemita ). Dalo by se říci, že tyto dvě ideologie se od sebe mnohé učili, ale co se týká propagandy tak komunisté poněkud ztraceli. Neb totální výplach mozku obecného lidu se povedl jen nacistům... ( to ovšem neznamená, že se o to komunisté nesnažili - a že se jim mnohé nezadařilo )

Komunisté se velice mnoho naučili od nacistů, co se týká práce s mládeží. Hitlerova mládež měla monopol mezi všemi spolky pro mladé... Taktéž pionýr měl posléze monopol. Podobnost v tom, že obě tyto oragnizace pracovaly na politickém přesvědčení svých členů je snad také jasná. Taktéž byla podobnost ve velice silném nátlaku na vstup do těchto taktéž zločineckých organizací.

Komunisté i nacisté vedli dobyvačné války (SSSR vs. Polsko, Pobaltí, Finsko) , krutě potlačovali povstání svých vazalů ( Nacisté např na Slovensku v Itálii, komunisté např v Madarsku a u nás ) Ve válkách postupovali bez ohledu na ztráty vlastních životů, bez ohledu na civilisty a ještě hůře se chovali k zajatcům... ( i když vzhledem k rasové teorii němců se západní spojenci zajatí měli nepoměrně lépe - no a také proto, že Stalin nepodepsal ženevskou konvenci ) Dopouštěli se válečných zločinů zrůdných rozměrů ( Katyně, Lidice )

Obě tyto ideologie vyznávají celek před jednotlivcem a v rámci toho se k jednotlivci chovají. Jedotlivec v komunismu je sledován, v případě nesouhlasu s principy komunismu je diskriminován ve všech oblastech svého chování a v připadě toho, že ani toto ho nezlomí je separován od společnosti. Policie se v rámci obouc těchto ideologii stavěla nad zákon neb nebylo způsobu jak se jednotlivec mohl vůči ni domoct svých práv. Jednotlivec je v rámci těchto zrůdných totalitní ideologie otrokem elit jenž tyto strany vyprodukují. U nacistů to byl maloměštacky, nenávistný rasista co nikdy s žádným černochem nemluvil a u komunistů to byl po dělnických počátcích většinou člověk co nikdy neumazal svou krvavou ruku prací neb celou svou karieru strávil jakožto aparatčík, který leze po hlavách svých soudruhů. U obou těchto stran je typické obcházení ústavy a zákonů země v níž v vládne za pomoci násilí a zdvojování úřadů ( generální tajmník strany byl více než premier a prezident dohromady- něco jako u nacistů fuhrer. ) Obě tyto ideologie budují kult osobnosti daného fuhrera neb retušují nehezké stránky z jeho minulosti.

V případě, že se někdo vzepře vůli těchto stran před jejich ovládnutím státního aparátu, je nasilně přesvědčen nějakou chátrou co se but nazýva SA či Lidové milice. ( upraveno neb předešlá verze byla stylistckym nesmyslem :-)

Už kvůli této historii by volič měl být odpovědný své zemi, svým dětem a hlavně sobě a nevolit ani hnědé stejně tak jako rudé. Komunisté lhali, lžou a lhát budou dále. Jde jim pořád o to samé. Čekají až vám budou moct zakroutit krkem. A Ne nebudou kroutit krkem jenom bohatým. Na komunismu tratí všichni. Viz hladomory na Ukrajině, Černobyl tamtéž, gulagy plné lidí odsouzených na základě inkvizičního principu ( soused udal souseda, bratr bratr neb chtěl majetek daného člověko či se prostě zbavit nepřítele )


V důsledku nacismu je zem prolezlá nenávstí a rasismem.

V důsledku komunismu jsou lidská srdce prolezlá závistí a nenávistí

 

A vzhledem k tomu, že představitelé současné KSČM dle mého názoru opakovaně porušují paragraf 260 trestního zákona ( Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či TŘÍDNÍ zášt vůči jiné skupině osob, bude potrestán na 1 až 5 let ) jsem zcela pro rozpuštění této strany zločinců.

Pokud ovšem někdo chce zachování této zločinecké organizace je nutné aby si v rámci spravedlnosti přál i zachování ruzných dělnických a národních stran.

A na závěr mě fascinuje když se hromady lidí bouří při pochodech pár nácků, ale že se nám komunisté scházejí napřiklad v den upálení Jana Husa na Kozím hrádku a vykládají tam svůj světonázor za podpory zpěváka z Kuby, co zpíva o nejsvobodnějším ostrově na světě, což je dle našich rudých bratrů Kuba. Ano takto si představují naši rudí bratři svobodu... Snad by nám za dvacet let dovolili i komunisnet :-)

Jejich výpravy do "ne až tak hrozné" Severní Koreje s režimem vyloženě stalinského typu jsou snad také vypovídající!

Proto žádám aby byla zakázána obě tato hnutí nebo musí být změněn zákon....

PS: pro soudruha Paroubka, jenž byl podle vlastního životopisu před rokem 1989 ve vysokých manažerských funkcích ( tomu se tak tehdá říkalo nedruhu ? ) : "Považuji vás za možná nevědomého trojského koně komunismu v Česku!" Dokažte opak podporou zákazu KSČM společně a nerozdílně s podporou zákazu Dělnické strany...

 

 

Autor: Filip Bohata | sobota 8.11.2008 20:16 | karma článku: 33.84 | přečteno: 2427x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Monika Lorenzová

Jak se mi dařilo při obchodování

Dnes ráno jsem otevřela oči. pak je zas zavřela. A pak viděla dva na kolečkových bruslích. Jeden z nich držel velkou bílou papírovou krabici, zjevně prázdnou.To jsem byla já. Zamotala jsem se a upadla.

17.10.2017 v 20:09 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 115 | Diskuse

Milan Šupa

Nacházejí se rozpory ve výrocích Krista?

Ježíš říkal, že když nás někdo udeří na pravou tvář, máme mu nastavit i druhou. On sám se však podle této zásady nezachoval.

17.10.2017 v 15:15 | Karma článku: 7.28 | Přečteno: 373 | Diskuse

Jaroslav Kvapil

Moře a čas: Finito

Následující text je pocitová črta inspirovaná jedním časně podzimním výletem na ostrov ve Středomoří. Jedná se vlastně o první část jakéhosi seriálu.

17.10.2017 v 14:27 | Karma článku: 3.77 | Přečteno: 102 | Diskuse

Mário Oláh

Zápis z magického denníka Fratera Saepesa - VI.IX.MMXVII

Mágus Frater Saepes mi po dlhšej dobe poskytol náhľad do svojho magického denníka a dovolil, aby som sa na blogu podelil s jeho snovými víziami, pohľadom na svet a elitu či s psychedelickým zážitkom s rastlinou sily Diablove gule.

17.10.2017 v 13:28 | Karma článku: 12.13 | Přečteno: 135 |

Jana Slaninová

Bojuj na naší straně!

Omšelý dům na konci neznámé ulice se mi vůbec nezamlouval. „Tam budeme spát.“ oznámil nám průvodce. „To není dobrý nápad.“ řekla jsem.

17.10.2017 v 13:13 | Karma článku: 14.70 | Přečteno: 429 | Diskuse
Počet článků 56 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2629
Jsem naivní snílek, který ovšem četl Machiavelliho. to by mohlo stačit:-)


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.